Умови навчання та проживання іноземців

Навчання іноземних громадян на підготовчому відділенні та базових факультетах ОНТУ

На підготовчому відділенні іноземних громадян Центру міжнароденої діяльності (далі – ПВІГ ЦМД) здійснюється підготовка слухачів впродовж 10 місяців (набір здійснюється впродовж усього року) відповідно до рекомендацій МОН України за наступними напрямами:

• інженерно-технічні, інженерно-економічні спеціальності;
  • охорони здоров’я, біологічні, сільськогосподарські спеціальності;
  • економічні спеціальності;
  • гуманітарні спеціальності.

Після успішного закінчення підготовчого відділення випускники отримують свідоцтво про закінчення ПВІГ встановленого зразка і мають право вступати до університету на обрані освітні програми та спеціальності.

Навчання в  ОНТУ здійснюється на 10 базових факультетах за багаторівневою системою (бакалавр, магістр).

Терміни навчання

Для слухачів підготовчого відділення і студентів  ОНТУ  встановлені наступні терміни навчання:
а) для слухачів підготовчого відділення іноземних громадян ЦМД – 10 місяців (лише денна форма навчання);

б) для студентів денної форми навчання :

– рівень підготовки БАКАЛАВР – 4 роки;
– рівень підготовки МАГІСТР – 1рік 4 місяці;

в) для студентів заочної форми навчання :

– рівень підготовки БАКАЛАВР – 4 роки;
– рівень підготовки МАГІСТР  – 1рік 4 місяці;

Під час навчання здобувачам освіти надаються канікули згідно з графіком учбового процесу, а також вихідні і святкові дні під час релігійних і національних свят.

По закінченню навчання випускники отримують дипломи (свідоцтва) зразка, встановленого Міністерством освіти і науки України.

Проживання іноземних громадян та осіб без громадянства

На весь період навчання іноземним громадянам надається місце в студентському гуртожитку університету. В наявності обладнані та укомплектовані необхідними меблями 2-3-х місцеві кімнати з окремим санітарним вузлом. Вартість проживання складає – 540 грн один місяць.